Andreas Lunden

Mul on pikaajaline ja laialdane kogemus juura valdkonnas ja kuulun EJL Eesti Juristide Liidu liige. Ma olen edukalt kaitsnud kliente rahapesu tõkestamise valdkonnas, lahendanud keerukaid tsiviilvaidlusi ja perekonnaõigusega seonduvaid vaidlusi, nagu näiteks hooldusõiguse lõpetamine, vara jagamine, eestkoste seadmine, elatisraha väljanõudmine seal hulgas ka vanavanematelt. Aidanud sõlmida erinevaid võla tagastamise kokkuleppeid.

Kui pooled pole läbirääkimiste teel kokkuleppele jõudnud, siis on asi leidnud minu kliendile kohtus positiivse lahenduse.

Igapäevaselt nõustan  erinevaid ettevõtteid töö-, äri- ja maksuõiguse valdkonnas. Minu eesmärk on aidata klientidel lahendada olemasolevad probleemid kiirelt ja parimal võimalikul viisil.

 Büroo moto

Büroo sai oma nimetuse triatloni spordialast - Ironman mille raames osalejad ujuvad 3,8 km, sõidavad rattaga 180 km ja lõpuks jooksevad maratoni distantsi 42,192 km. Büroo asutaja ning osanik tegelebki vabal ajal aktiivselt spordiga ja on osalenud ka korduvalt Ironman võistlustel nii täis kui keskmises distantsis. Sellise võistluse läbimiseks on vajalik vastupidavus ja sihikindlus, mis eeldab väga tugevat füüsilist ja vaimset ettevalmistust.

Antud võistluse raames on võitja see, kes ületab finišijoone. Paljud seda ei suuda ja katkestavad, annavad alla!

Juuras on olulised samad põhimõtted - vajalik jõuda finišini iga hinna eest ja võita ehk leida parim lahendus ning võita kohtus!